Biżuteria Zakupy

Wisiorki ze srebra

Jeśli chcesz zamówić wisiorki ze srebra, odwiedź tę stronę.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Niemniej ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest także jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]