Reklama i promocja Zakupy

Torby, notesy, odzież – co zamówisz w hurtowni gadżetów reklamowych

Żadne przedsiębiorstwo w XIX w. nie poradzi sobie bez promocji. Współczesna reklama przybiera przeróżne formaty: zamieszcza się ją w mediach społecznościowych i ogólnie w internecie, oraz w telewizji. Ale wciąż nie odchodzi się od standardowej promocji z użyciem ulotek czy kalendarzy. Stosuje się także jeszcze jeden typ działań reklamowych, który potencjalni konsumenci niezwykle uwielbiają – promocję za pomocą gadżetów reklamowych.

Co powoduje, iż konsumenci cenią sobie gadżety reklamowe?

W odróżnieniu do pozostałych form reklamy, różnego rodzaju gadżety są konkretnym przedmiotem, który niejednokrotnie jest bardzo przydatny, dzięki czemu wykorzystywany jest przez dłuższy okres czasu. To sprawia, że klienci i nasi ewentualni partnerzy bardzo je doceniają. Ciężko znaleźć osobę, która zrezygnuje z przyjęcia w kancelarii czy w banku parasolki albo ołówka. Są to przecież rzeczy, które zawsze wypada mieć ze sobą. A co kluczowe – ta rzecz jest gratis! Tymczasem używając raz za razem dany gadżet, klient stale obcuje z hasłem reklamowym marki, od której go dostał, wskutek czego nieświadomie wydaje się mu ona bliższa.

Hurtownia odzieży reklamowej – spodnie i koszulki

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod stosowanych do wytwarzania gadżetów promocyjnych, umożliwia nadruk zarówno na powierzchniach plastikowych, drewnie, jak i tkaninie. Najczęściej kupowanym gadżetem tekstylnym, jest oczywiście odzież reklamowa – zazwyczaj wykonuje się firmowe logotypy na t-shirtach, a też na bluzach, czapkach czy kamizelkach. Oprócz tego można wydrukować logo na ręczniku, torbie zakupowej i parasolu. Jeśli poszukujemy obszernego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto przejrzeć ofertę hurtowni odzieży reklamowej. Za jednym razem można wtedy zamówić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale też m.in skrobaczki do szyb aut, latarki czy kubki, co skróci czas organizacji każdej kampanii reklamowej.