Biżuteria Zakupy

Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli chcesz nabyć kolczyki z cyrkoniami, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/jbme5tn.

Nie ma kobiety, która nie chciałaby się wyróżniać. Dobór odpowiednich dodatków może stanowić połowę sukcesu. Dla przykładu kolczyki z cyrkoniami nadają szyku, a dodatkowo pasują do każdej stylizacji. Ich różnorodność sprawia, że są niebywale popularne. Jeśli nie stać nas na biżuterię z diamentów możemy wybrać w kolczyki z cyrkoniami. W sklepach dostępne są kryształy o różnych barwach. Chcąc uwydatnić piękny odcień skóry warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jakie są dostępne rodzaje zapięć?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Typ zapięć jest oprócz kształtu oraz koloru elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Pod tym względem można wyróżnić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – wykorzystywane są przy delikatnych kolczykach z cyrkoniami czy perełkami, w których nadrzędnym celem jest ukrycie elementów systemowych. Współcześnie na sztyfcie robi się specjalne nacięcia, które utrudniają zsuniecie się zapięcia.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami jako klips utrzymywany jest zawsze na zasadzie sprężystego dociśnięcia elementów z dwóch stron ucha.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]