Biżuteria Zakupy

Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

Zamów srebrną biżuterię.

Jest z ludźmi od tysięcy lat i mimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest pewnego typu dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą kobiety oraz mężczyźni, dzieci i dorośli, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją porysować lub uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z miękką wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]