Zakupy

Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Zamów słoik z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, kompotów i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]