Zakupy

Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Hurtownia butelek - wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz tu.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój smaczny, unikalny albo zdrowy produkt. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, by produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w słoje oraz butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek to sposób na redukcję kosztów

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. soki, marmolady lub pasztety, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup słoików oraz butelek w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając opakowania całymi paletami zwykle można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika słoików i butelek. Dzięki temu również dostanie opakowania o wiele szybciej.

Co znajdziemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania wina, piwa bądź soków) i słoiczki. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z butelkami oraz słoiczkami w hurcie można też nabyć odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]