Zakupy

Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

Tutaj zobaczysz aktualny asortyment sklepu z winem Kraków.

Wino to nieodzowny towarzysz szykownych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych i ważkich wydarzeń. Istnieje tyle jego rodzajów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a wachlarz aromatów, smaków i zróżnicowanie cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa pośród świata trunków alkoholowych.

Szukasz wina o unikalnym aromacie? Kup je w sklepie z winem!

Wybierając wino dla siebie albo planując dużą uroczystość zwykle sięgamy po trunki oferowane w osiedlowym markecie. Kupimy tam popularne wina w niskiej cenie, lecz raczej nie oferowane są tam trunków o nietuzinkowym smaku. Prócz tego nieraz podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o informacje na etykiecie, gdyż załoga sklepu zwykle nie dysponuje należytą wiedzą, żeby pomóc w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym doborze wina pod konkretne danie bądź które pragną próbować nowych, nieznanych wcześniej smaków wina, powinni zatem zdać się na doświadczenie i pasję pracowników sklepów ukierunkowanych głównie na sprzedaż wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co oferuje?

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica sprzedaje nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Włoch czy z Niemiec, ale też nalewki, miody pitne i cydry oraz ręcznie robione tabliczki czekolady. W ofercie sklepu znajdują się także wina Bag in Box w opakowaniach do nawet 10 litrów, które rewelacyjnie sprawdzą się na spotkaniach ze znaczną liczbą uczestników i których zaletą jest bardzo rozsądny stosunek jego kosztu do jakości i objętości napoju. Sklep Winnica sam sprowadza wina, więc oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na lokalnym rynku. Winnica prowadzi również degustacje oraz szkolenia, a na zamówienie wyszukuje i sprowadza do kraju doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Nasz adres:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]