Biżuteria Zakupy

Ponadczasowe naszyjniki z kamieniami

Chcesz zamówić naszyjniki z kamieniami? Skieruj się tutaj.

Znajdziemy wśród nich prawdziwe kamienie oraz ich sztuczne odpowiedniki. Mogą przybierać najróżniejsze barwy – od brązu, przez róż, aż po niebieski. Jedne należy zakładać do eleganckich strojów, inne świetnie będą prezentowały się na co dzień. Naszyjniki z kamieniami od stuleci szczycą się ogromnym uznaniem– zmieniają się czasy i mody, jednak wciąż je często zakładamy, a wiele z nich jest bezcennymi familijnymi pamiątkami. Warto zatem powiedzieć parę słów na temat tego, jak wybierać naszyjniki z kamieniami i jak potem się o nie troszczyć, by posłużyły wystarczająco długo.

Które naszyjniki z kamieniami znajdziemy na rynku?

Rozmaitość kamieni stosowanych do wytwarzania naszyjników jest ogromna – obok kryształów, turkusu czy szmaragdu, znajdziemy wśród nich również kamienie wytwarzane sztucznie. Najpopularniejsze to bez wątpienia cyrkonie oraz kryształki Swarovskiego, które są dość tanie, a przy tym naszyjniki z kamieniami syntetycznymi doskonale wyglądają przy strojach zarówno zwykłych, jak i wieczorowych.

Dłuższe życie naszyjników z kamieniami

Kamienie szlachetne są zazwyczaj naprawdę podatne na uszkodzenia – przy nieprawidłowym używaniu nietrudno więc je zepsuć. W jaki sposób temu zapobiec? Przede wszystkim – zdejmując je zawsze, kiedy zachodzi prawdopodobieństwo ich uszkodzenia – podczas kąpieli, przy sprzątaniu lub pracach ręcznych. Wystrzegajmy się również zakładania kilku naszyjników z kamieniami jednocześnie – istnieje prawdopodobieństwo, iż będą się zderzać i tym samym uszkodzić.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]