mini przyłbica, maseczka ochronna
Wszystko o zdrowiu Zakupy

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, nieodwołalnie przeistoczyła nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do biura bądź przychodni, gdzie przeważnie przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, musimy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeżeli dusimy się w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa przyłbica ochronna ochrania podobnie jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z patogenami w podobnym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc zakrywa usta i nos, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi zaletami są trwałość, wygoda i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby mające problemy z oddychaniem, starsze bądź regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co z całą pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]