Zakupy Żywność

Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Zamów kapsułki A Modo Mio na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Przedsiębiorstw wytwarzających kawę są tysiące, jednak Lavazza ciągle znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił nieduży obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawowca oraz sporządzano ich autorskie mieszanki. Zdobyły one w mgnieniu oka serca mieszkańców miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich mieszanek, wytyczając wzorce również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, aromatycznej kawy zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tego producenta. Obecnie w sprzedaży spotkać można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale nadal cechują się wysoką jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek z kawą do licznych popularnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną kompozycją arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola czy Superbia), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]