Branża budowlana Zakupy

Kontenery na złom i gruz – niezastąpione na placach budowy

Chcesz kupić kontenery KP? Powinieneś odwiedzić ten adres

Część odpadów nie może trafić do pojemników na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to najczęściej tych, które są wytwarzane podczas wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, jak również odrzutów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednakże wyniknąć problemy związane z przechowywaniem i przewozem śmieci. Żeby się przed nimi ustrzec, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są dostosowane do magazynowania i przewozu opakowań, starych mebli, gruzu i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są także kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości ciekłych i półpłynnych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci drobne, takie jak wióry metalowe, granulaty czy trociny. Proces ich załadunku ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami usług producentów kontenerów stalowych są różne podmioty. Pośród nich można znaleźć między innymi firmy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, jak również wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy oferujące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych i gruzu. Udostępniają je one klientom, a po zapełnieniu transportują do punktu legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]