Hobby, rekreacja, sport Zakupy

Jeździeckie akcesoria treningowe – lonża dla konia

Jeśli chcesz kupić lonżę jeździecką, powinieneś odwiedzić ten adres.

Lonża to akcesorium popularnie wykorzystywane podczas lekcji jazdy konnej i treningów. Jakie lonże dla konia są obecne w sprzedaży? Z czego są wytwarzane te akcesoria i gdzie poleca się je kupić?

Lonża jeździecka – rodzaje i jej funkcja

Lonża dla konia to właściwie długa linka, zwykle nieprzekraczająca 5-8 metrów, na której prowadzony jest koń w czasie nauki jazdy i ćwiczenia technik związanych z trzymaniem wodzy, utrzymywaniem równowagi w siodle, łapaniem strzemion oraz dosiadem. Konia prowadzi się po obwodzie okręgu, zaś lonża służy do kontroli reakcji zwierzęcia. Sprzęt ten wykorzystują też akrobaci cyrkowi oraz woltyżerzy do szlifowania technik i asekuracji prezentowanych ewolucji. Lonża przydaje się ponadto przy hipoterapii. Lonża dla konia może także być używana w czasie treningu bez jeźdźca – w takim przypadku jest wykorzystywana do szkolenia młodych koni i zagwarantowania im odpowiedniej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od uznanych marek

Szerokie spektrum akcesoriów jeździeckich znajdziesz w dobrze wyposażonych sklepach online, które oferują profesjonalny sprzęt w rozważnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże jeździeckie od uznanych wytwórców – jak np. Kerbl, Waldhausen czy Imperial Riding. Chciałbyś kupić lonżę jeździecką w pomarańczowym, niebieskimlub zielonym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade daje szeroki wybór artykułów, które spełnią wymagania najbardziej wybrednych klientów. W ofercie oferowane są produkty wyprodukowane między innymi z nylonu. Lonże wytworzone są z przyjemnego w dotyku, delikatnego tworzywa i wyposażone w obrotowy karabińczyk.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]