Zakupy

Gdzie stosuje się czyściwa przemysłowe?

Więcej szczegółów o czyściwie.

Profesjonalne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie wysokich standardów higieny w wielu firmach. Które z nich są aktualnie dostępne w sprzedaży? Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w których branżach przemysłu się go używa?

Czyściwa techniczne to materiały specjalnego zastosowania – korzysta się z nich powszechnie w rozmaitych gałęziach gospodarki, przykładowo w firmach produkcyjnych, w branży gastronomicznej, w warsztatach samochodowych oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są mocne i absorpcyjne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze poradzi sobie z kurzem, kałużami z oleju, zaschniętym brudem, tłuszczem, jak również innymi zanieczyszczeniami oraz wylanymi cieczami, może także być używane do czyszczenia delikatnych przedmiotów czy przecierania szkła. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne szmatki, nie podrażniają skóry, a zarazem są nadzwyczaj mocne, chłonne oraz elastyczne

Włókninowe i uniwersalne – rodzaje czyściw technicznych

W sklepach znaleźć można wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Bazowy podział wyróżnia produkty papierowe oraz włókninowe. Dla potrzeb gastronomii stworzono czyściwa dostosowane do kontaktu z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis kupisz produkty wielozadaniowe, włókninowe do delikatnych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania trwałych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być zastosowane do oczyszczania rozmaitych powierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa techniczne występują jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]