Zakupy

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Etykiety na bimber zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej zalążka najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na Sylwestra, urodziny lub wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Etykiety weselne – podziękuj swoim gościom

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w ciekawą pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można ulokować informację o wyrazy podziękowania, miejscu i dacie ślubu bądź imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych odcieniach i wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Ozdabiaj swoje trunki personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz nalewki, wina bądź soki, a później dajesz je rodzinie lub kolegom przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne zwykłej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]