Branża budowlana Zakupy

Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Jeśli chcesz zamówić drzwi zewnętrzne drewniane dwuskrzydłowe, odwiedź ten adres

Drzwi wejściowe wykonują kilka funkcji – chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od zgiełku dobiegającego z ulicy oraz zabezpieczają przed włamaniem. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi wejściowe drewniane – komfort cieplny oraz solidność

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją wytrzymałość i cechy już od dawna cieszą się dużym uznaniem. Drewno wspaniale się prezentuje i można je wykończyć na mnóstwo sposobów. Odpowiednio wykonane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w pomieszczeniach odczuwamy komfort termiczny, a zarazem rachunki za ogrzewanie są o wiele niższe. Szukając drzwi do domu warto wziąć pod uwagę modele o przekroju 68 mm albo 92 mm. Szczególnym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoim cechom – są one odporne na deformacje i uszkodzenia mechaniczne, dlatego doskonale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Na rynku można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla osób, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która wykonuje nietypowe projekty na zamówienie, a jednocześnie zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić pięknie prezentujące się szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, wypada również zaakcentować inne przymioty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe, dlatego są trudne do sforsowania. Gwarantuje to domownikom wysokie bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają również wielopunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg drewniany lub aluminiowy. Żeby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania stosuje się środki impregnujące najwyższej jakości.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]