części zamienne Peugeot, Peugeot części
Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Części zamienne do Peugeota – gdzie je zamawiać?

Firma Peugeot jest bardzo dobrze rozpoznawalna przez rodzimych kierowców. Do rozpowszechnionych w Polsce modeli z francuskiej stajni zaliczyć trzeba przede wszystkim modele 607, 306 oraz 406, jak również użytkowe samochody jak np. Boxer, Partner czy Bipper. W rzeczy samej wybór pojazdów Peugeot oferowanych w sprzedaży jest znacznie szerszy i obejmuje kilkanaście wersji z kilku ostatnich lat. Auta wyprodukowane nad Sekwaną są lubiane między innymi za urozmaicone wyposażenie, przystępne ceny i rozbudowaną bazę serwisową. Ogromny wpływ na renomę tej marki ma także wysoka dostępność części oraz dedykowanych dodatków.

Oryginalne części zamienne do Peugeota – które często się eksploatują?

Samochody tej francuskiej marki, mimo dość wysokiej trwałości, również po kilku latach ulegają pierwszym awariom. Najczęściej zastępowane części Peugeota to podzespoły zawieszenia, skrzynia biegów (całkiem rozpowszechniona uciążliwość wynikająca ze zużycia to problemy z wrzuceniem biegu wstecznego) oraz hamulce. Wielu kierowców przychodzi do serwisu także z problemem związanym z układem kierowniczym (przede wszystkim z tzw. maglownicą). Ponadto należy wspomnieć także o normalnym zużywaniu się takich elementów jak wycieraczki, klocki hamulcowe, bezpieczniki i żarówki

Gdzie szybko i łatwo kupić części zamienne do Peugeota?

Żeby mieć pełną pewność, że serwis da oczekiwane skutki, należy nabywać oryginalne części zamienne ze stosownymi certyfikatami, które są polecane przez Peugeot. Najlepiej uczynimy kupując je w sklepie specjalizującym się w handlu częściami do francuskich samochodów – mamy wtedy gwarancję ich najwyższej jakości i kompletnej kompatybilności z naszym samochodem. Zakupy oryginalnych części zamiennych Peugeot bez trudu możemy zrobić w sklepie online.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]