Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Części do Renault – gdzie je kupić?

Uzyskaj więcej informacji o Renault części.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]