Zakupy Żywność

Ciesz się pyszną kawą co dnia – o kapsułkach pasujących do Dolce Gusto

Kapsułki Dolce Gusto zamienniki. Uzyskaj więcej informacji.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, że nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, więc na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły stopniowo podbijać serca sympatyków kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. W rzeczy samej, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy śródziemnomorską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, iż najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, jak również kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest w większości wypadków o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę bądź poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]