Branża budowlana Zakupy

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane na wymiar, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2AUJl9O.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na polskim rynku sprawił, iż jego fachowcy gwarantują klientom najwyższą jakość sporządzanych produktów oraz usług. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale także wysoka funkcjonalność, osiągnięte za pomocą użycia w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o zachowanie kilku wartości: satysfakcji użytkownika, wysokiej jakości produktów, całkowitej wygody ich eksploatacji, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent drzwi i okien z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się dużą troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających konsumentów, którzy szukają w pełni ergonomicznych i wytrzymałych produktów. Zapewniają one domownikom wysoki komfort – skutecznie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz stanowią doskonałą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich nieprzeciętne, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, tym samym zachowują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się też na polu obsługi klientów. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol otrzymują bezpłatną konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, iż założenie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, perfekcyjnie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko formatu drzwi, ale też metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]