Biżuteria Zakupy

Biżuteria z koralem

Zobacz, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala relaksuje osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w kolorach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie .

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]