Zakupy

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Więcej o baniaku na wino na superbutelki.pl.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to też idealna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]