pozycjonowanie stron internetowych Kraków
Reklama i promocja Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Pozycjonowanie – szansa na lepszą pozycję w wyszukiwarce

Pozycjonowanie stron internetowych to wiele czynności mających na celu zwiększenie obecności stron w organicznych (innymi słowy w bezpłatnych) wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyżej strona wyświetla się w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch w witrynie, co ostatecznie powinno skutkować zwiększeniem przychodów firmy. Kolejnym atutem tego działania jest poprawa rozpoznawalności brandu, produktu albo usługi.

Algorytm Google wartościuje wszystkie strony www w oparciu o blisko dwustu rozmaitych wskaźników. Rezultat tej diagnozy determinuje to, na której pozycji strona bądź jej podstrona pokaże się użytkownikowi przeglądarki w wynikach wyszukiwania na daną frazę. Za istotne czynniki rankingowe profesjonaliści ds. SEO uznają m.in. linkowanie (off-site i on-site), jakość treści, a także PageSpeed.

Wyszukując w wyszukiwarce Google jakąś frazę, internaucie ukazuje się wykaz stron, które algorytm uznał za najlepiej dopasowane do wpisanego hasła. Jakie strony wyświetlają się w rezultatach wyszukiwania najwyżej? Najczęściej te, których treść jest odpowiednio wypełniona poprawnymi słowami kluczowymi. a przy tym unikalna. Na pozycje wpływ ma też właściwie zoptymalizowany kod HTML, szybkość ładowania się witryny (zarówno w wersji na urządzeniach przenośnych, jak i na komputerze), a także liczba linków odsyłających do naszej strony.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych – zleć je zawodowcom z firmy SEO

Algorytm Google cyklicznie się zmienia, wobec tego warto zostawić optymalizację i pozycjonowanie sklepów i stron internetowych specjalistom. Dobrym wyborem jest firma SEO, która posiada długoletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach pracuje szereg ekspertów nie tylko od SEO, ale również tworzenia stron oraz social mediów. Powierzając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone środki i czas można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które również rozwiną firmę.

Do kogo adresowana jest usługa pozycjonowania stron i sklepów www w Google?

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta skierowana do administratorów stron www, których zadaniem jest demonstracja i sprzedaż usług lub produktów firmy. Decydując się nawet niszową działalność niewyobrażalne jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej albo ją uruchomić, jednak zrezygnować z jej pozycjonowania. Konkurencja nie ustaje w walce o dotarcie do nowych klientów. Według szacunków aż 97% klientów szuka online opinii o lokalnych firmach, co jasno pokazuje do jak obszernej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu sklepu bądź strony w Top10 wyników wyszukiwania w przeglądarce niesamowicie zwiększa szansę, że internauta skorzysta z naszej oferty.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]