Reklama i promocja Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Więcej o pozycjonowaniu Krakow - kliknij tutaj.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każda firma pragnie teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, iż potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie na niewielkim obszarze albo nawet w jednym mieście, np. w Warszawie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych przedsiębiorstw

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów korzystają na ogół z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “depilacja brwi kraków”, “sklep plastyczny kraków” czy “restauracja japońska kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz poprawę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]