Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Aktualna oferta opieki nad stroną www znajduje się tutaj.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najbardziej popularnych CMS-ów. Z uwagi na fakt, że bez przeszkód można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, wykorzystuje się go aktualnie do tworzenia sklepów internetowych i wymyślnych stron firmowych. Jednakże ten CMS bywa przyczyną niemiłych sytuacji, toteż istotną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o regularnym wdrażaniu nowych wersji CMS

Utrzymywanie strony www na najnowszej wersji systemu zarządzania treścią jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak podmioty po postawieniu strony zapominają o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez wirusy bądź ataki cyberprzestępców. Na domiar tego, mimo iż WordPress jest niezwykle łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi kłopotami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Tym samym wymagane jest, by działanie to realizował zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, powinno się zlecić aktualizowanie WordPressa specjaliście.

Do kogo kierowana jest oferta opieki nad stroną internetową?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest także blogerom oraz freelancerom prowadzącym własne strony www. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta eliminacja skutków cyberataków, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]