Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Więcej na temat shutters okiennice na https://skyshutters.pl.

Planując aranżację wnętrza, rzadko przeznacza się wiele czasu na okna. Zwykle decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, to znaczy zasłony i firanki, które nieraz łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego produkowane są okiennice ozdobne shutters

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się, a więc można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu domowników. Produkuje się je z drewna, z płyt MDF, a także PCV. Shuttersy instaluje się głównie na oknach, jednak bardzo dobrze sprawdzają się także na drzwiach garderoby. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w naszych domach spotyka się jeszcze sporadycznie, ale większa część z nas zapewne kina lub telewizji, ponieważ tego rodzaju okiennice są często używane na terenach z ciepłym klimatem, a więc w USA oraz w krajach śródziemnomorskich.

Wewnętrzne okiennice typu shutters nadają wnętrzom niezmiernie stylowy wygląd

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko znakomicie wyglądają, ale mają też praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – zatrzymać ciepło na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i da się je założyć je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza i instaluje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom bardzo stylowy wygląd, w wyniku czego podnoszą wartość nieruchomości. Wypada dodatkowo podkreślić, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez wykorzystania linek, co rodzice małych dzieci lub posiadacze zwierząt, które mogłyby wplątać się sterczące żyłki, uznają na pewno za dodatkowy plus.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]