Usługi

Sprzątanie strychów i piwnic – czy się opłaca?

Chcesz poznać więcej informacji o opróżnianiu piwnic Kraków? Wejdź na maxgruz.pl.

W dużej części domów znajduje się piwnica oraz strych. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na przeróżne starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wrzucamy albo na strych, albo do piwnicy. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? W takim wypadku dobrze jest postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się ogromną popularnością. Decydują się na nie osoby, które z różnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy działające i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeśli w piwnicy lub na strychu schowaliśmy niepotrzebne szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest bardzo dużym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że nierzadko na terenie niedużych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie dwa razy w ciągu roku, gdyż zakłady prowadzące gospodarkę odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się opróżnianiem piwnic oraz strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę brać udziału w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasz adres:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]