Usługi

Serwis okien wykonuj regularnie

Sprawdź, komu zlecić serwis okien PCV

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle wpływają również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]