Usługi

Serwis iPhone Warszawa – wymiana baterii, mikrofonu czy szybki to nie problem

Dowiedz się, jak zamówić wymianę szybki iPhone.

Smartfony, laptopy i tablety stały się niezbędnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, dlatego kupując te akcesoria z reguły wybieramy te godne zaufania. Taką opinią cieszą się od dziesięcioleci urządzenia marki Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w porównaniu do produktów podobnych firm, z każdym rokiem pozyskują sobie miliony kolejnych klientów. Jednakże nawet telefon wysokiej jakości może uleć uszkodzeniu albo przestać prawidłowo działać na skutek intensywnego używania. Co nie oznacza, że z miejsca powinno się wymienić go na nowy – wystarczy przecież dostarczyć go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie naprawy wykonuje?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, iż sprzęt ten funkcjonują bez szwanku przez lata, ale nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę szybki przedniej i tylnej, rozbitych na skutek mocnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która po latach traci pojemność, a także wymianę pozostałych delikatnych elementów jak niedziałający przycisk głośności lub uszkodzone gniazdo ładowania. Eksperci serwisu będą wsparciem także w razie zalania iPhone’a czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach Apple – gdzie będzie korzystniej?

Dopóki iPhone jest na gwarancji sporą część napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych serwisach producenta. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, gdyż eliminacja nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość pokaźne wydatki, na które nie każdy może sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, w głównej mierze w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnią praktyką nawet w półgodziny potrafią zrealizować naprawę telefonów tej firmy starej i nowej generacji, sprzedawanych w okresie minionych dziesięciu lat, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XR oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple więc nie masz możliwości telefonu dostarczyć osobiście do punktu, szukaj fachowców, którzy przyjmują zamówienia naprawy iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim usługodawcą jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasz adres:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555