Usługi

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Szukasz korzystnej oferty wesela w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://tinyurl.com/yj69kr74.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście będą bawić się w ten ważny wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – sprawdź jego pojemność i odległość od kościoła

Poszukując miejsca na wesele para młoda musi rozważyć parę bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Ponadto nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeśli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy dekoracja sali, ułożenie menu i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji wesela.

Miejsce na wesele dla narzeczonych z małopolski

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu osób. Wesele można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]