Usługi

Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą sali na urodziny w Krakowie? Nie zwlekaj! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko w przypadku urodzin, imienin bądź różnych rocznic nie organizujemy żadnych imprez z rodziną i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednak są takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie świętowanie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Urządzać obiad w domu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa kupować i spożywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, zaczyna płacić podatki oraz starać się o posady urzędnicze. Jednakże zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność urządzenia hucznej imprezy ze znajomymi. Opcją bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na osiemnastkę. Na ogół paru znajomych postanawia wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale równocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Wynajmij salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i zorganizować grill.

Lokal na 18 urodziny – jakie menu będzie najwygodniejsze?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od napojów wyskokowych. Radzimy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Odpowiedni wygląd sali też jest niesłychanie ważny, żeby goście kompletnie oddali się atmosferze imprezy. Wypada zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie ścian według podanych wytycznych oraz dobrze rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu kanapkowe, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do budżetu oraz zasobności portfela klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]