Logistyka, transport, spedycja Usługi

Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Sektor związany z transportem stale się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje także nowoczesnych rozwiązań, przede wszystkim tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów transportu towarów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. W produkcji wykorzystywane są zawsze materiały najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie trzydzieści lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na konstruowanie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu szczególnie wymagających towarów.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni albo w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na terenie krajów Unii Europejskiej w terminie wybranym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o komfort odbiorców, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do zabudów firmy są zawsze dostępne, co redukuje okres oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu znacznie usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.