Usługi

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Sale do wynajęcia na imprezy Kraków - ta niebywała oferta Was zadziwi.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub plenerowe grille dla pracowników i ich bliskich, mające na celu zbudowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, aby uczcić podpisane kontrakty, a także różne sympozja, gale dla wspólników biznesowych i kursy. Takie imprezy wymagają należytego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić bankiet firmowy?

O ile nie mamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto poszukać usług wynajęcia lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy urządzanego wydarzenia. Ważne spotkania dla akcjonariuszy marki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakim lokalu. Warto przy takich okazjach wyprawić imprezę w unikatowym miejscu, które dobitnie podkreśli ważność uroczystości. Z kolei jeśli na event sproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, trzeba postawić na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali wzorową obsługę

W toku planowania eventu firmowego nie wolno przeoczyć tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazane miejsce wybornych potraw dla obecnych, ale również pomoże w doborze menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest także zagwarantowanie gościom doskonałej obsługi. Wypada zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, lecz i imponujące wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]