Usługi

Opieka nad grobami

Pragniesz poznać więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków? Wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które musimy opłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są także od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]