Usługi Usługi z zakresu finansów

Nie możesz zatrudnić księgowego? Pomoże biuro rachunkowe

Zgłoś się do biura rachunkowego Katowice, aby uzyskać rzetelną pomoc specjalistów.

Dopilnowanie finansów w małych firmach okazuje się często powodem niemałych problemów. Mikrofirmy zazwyczaj nie są w stanie zatrudnić specjalistyksięgowego na stałe, a ich szefowie nie zawsze umieją starannie pokierować budżetem. Na szczęście rozwiązanie tej sytuacji jest prostsze niż może się to wydawać – wystarczy jedynie zdecydować się na pomoc świadczoną przez biuro rachunkowe. Jakie jednak korzyści dzięki temu zyskamy? Jak zyskać gwarancję tego, że poziom współpracy okaże się satysfakcjonujący?

Nie musisz zatrudniać księgowego – korzystaj z wsparcia biura rachunkowego

Na współpracę z biurem rachunkowym warto zdecydować się zwłaszcza ze względu na dobro finansów. Jeżeli powierzymy budżet firmy specjalistom od księgowości, otrzymamy pewność, że konsekwencją potencjalnych kontroli prowadzonych przez fiskusa nie będzie wystawienie mandatu. Usługi oferowane przez biuro rachunkowe to również oszczędność pracy i funduszy – nie musimy troszczyć się o rachunkowość samemu, ani najmować do pracy specjalisty na pełen etat. Warto także wspomnieć o komforcie, jaki wiąże się z takimi usługami. Współcześnie nie trzeba już często jechać osobiście do biura rachunkowego, ponieważ dużo kwestii można uzgodnić z opiekunem naszej firmy komunikując się przez pocztę elektroniczną.

Biuro rachunkowe – które okaże się najlepsze?

Wybierając biuro rachunkowe nie zalecamy kierować się wyłącznie kosztami obsługi – dziwnie niskie koszty usług w wielu przypadkach zwiastują ich niską jakość. Przy wyborze biura rachunkowego sprawdźmy, czy jego specjaliści zdobyli wymagane certyfikaty, przykładowo certyfikat księgowego wydawany przez Centrum Informacji Księgowej czy też certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, który wydawało Ministerstwo Finansów do 2014 r. Dobrze także, jeżeli biuro rachunkowe poza obsługą zagadnień z zakresu finansów, oferuje kompleksowe usługi kadrowe, takie jak opracowanie umów o pracę, dzieło i zlecenie, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń osób zatrudnionych czy wyliczanie składek ZUS.

Nasz adres:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]