Usługi

Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Korzystna oferta finger food cateringu znajduje się na tej stronie.

Przygotowanie nawet dużego przyjęcia nie jest problematyczne, gdy posiadamy wiele czasu na kupowanie niezbędnych produktów i napojów oraz następnie własnoręczne przygotowanie z nich smacznych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż trzeba odpuścić zamiar świętowania istotnej rocznicy. W takim przypadku zalecamy poszukać usług cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – wygodne dania na “jeden gryz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa skierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jakkolwiek korzystają z niej regularnie także rozmaite instytucje oraz osoby prywatne planujące prestiżowe spotkania. Polega ona na dostarczenie na event potraw z gatunku finger food, czyli drobnych przekąsek, które da się spożyć na stojąco i nie używając widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerzyka – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to najczęściej koreczki, tartoletki owocowe oraz warzywne lub sandwicze. Ten wariant cateringu wyśmienicie sprawdza się na imprezach, podczas których organizatorom zależy na szerokiej interakcji zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie długich konwersacji, przy czym nie ogranicza kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy jednym stole.

Catering finger food – tańszy niż szykowne menu

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią plusy, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z rozstawieniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia gości wydarzenia. Dania oraz schłodzone i gorące napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to niezmiernie wygodne przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, w których zmieszczenie odpowiedniej liczby stolików byłoby problemem. Taki catering od razu sprawia też, iż impreza ma mniej formalną, luźniejszą atmosferę. Warto zaakcentować, że menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż wytworne obiady, a dodatkowo zapewnia więcej możliwości dostosowania ich do preferencji żywieniowych gości bankietu. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz bywało poważną komplikacją przy organizacji wydarzeń firmowych.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]