Logistyka, transport, spedycja Usługi

Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - z kompletną ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]