Usługi

Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu dla firm w Krakowie? Wejdź na lastrada.pl.

Szkolenie, konferencja lub ważne spotkanie biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering dla firm – na czym polega taka usługa?

Sympozja i kursy biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 6-9 godzin, częstokroć także przez parę następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program wykładów, między którymi wyznaczone są zazwyczaj trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny obiad w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie garnituru i rąk. W ramach oferty cateringu biurowego użyczane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Czemu opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to także sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie tematów poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w piekarni lub samodzielnie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał również o dobre samopoczucie uczestników.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]