parking lotnisko kraków balice
Logistyka, transport, spedycja Usługi

Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Wygoda, szybkość oraz możliwość trafienia także w bardzo odległe miasta naszego globu – to kluczowe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zdobyły niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dostania się do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swój pojazd, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator czy ubytek powietrza w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]