Usługi

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Pragniesz poznać więcej szczegółów o organizacji przyjęć okolicznościowych? Zajrzyj na https://bit.ly/3BTRs55.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także chrzciny, komunie oraz zabawy z okazji osiągnięcia pełnoletności. Gdy wykaz zaproszonych gości jest długi, na ogół nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji musimy zamówić odpowiedni lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka bądź imieniny, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym należy udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony zabawy, w których znaczną grupę gości będą stanowić najmłodsi, m.in. chrzciny czy komunie, rekomenduje się wyprawić w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy serwowane gościom także powinny być dostosowane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęć – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest stosunkowo proste, jednakże rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których komfortowo można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania dań, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]