Usługi

Centrum zabawy – miejsce dla małych i starszych dzieci

Maluchy są wulkanem energii – chowają się w zakamarkach mieszkania, cały czas się bawią, tańczą i zdaje się, że nie tracą sił. Z czasem jednak gry na znanych czterech ścianach mogą stać się dla nich monotonne i będą do nich przystępować ze zmniejszonym zapałem. Zatem dobrym rozwiązaniem dla maluchów są wyjścia do specjalnie urządzonej sali zabaw.

Sala zabaw – miejsce do gier oraz edukacji

Centrum zabaw to ciekawe bawialnie, w których dzieci znajdą wszystko co potrzebne do kilkugodzinnej, nieprzerwanej rozrywki. Przestrzeń jest tak urządzona, by zapewnić najmłodszym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kolorowe klocki, maskotki, ekologiczne meble z drewna – bawialnia wypełniona interesującymi rzeczami angażuje uwagę maluchów na długie godziny. Na półce znajdują się także liczne książeczki oraz kolorowe albumy, po które najmłodsi mogą same sięgnąć w chwili wyciszenia czy też zwrócić się do opiekuna o ich przeczytanie na głos. W centrum zabaw każde dziecko na pewno znajdzie coś interesującego. Jest to również idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego.

Sala zabaw dla dzieci – wspaniały punkt na regularne wypady z przyjaciółkami

Plusem prawidłowo zorganizowanej bawialni jest to, iż pomimo postawienia na najważniejszym miejscu wygody kilkulatków, ich rodzice nie będą czuć się odsunięci na drugi plan. To dla nich otworzona jest kawiarnia, w której mogą oddać się miłej rozmowie z innymi rodzicami, korzystając zarazem z obszernego wyboru herbaty, tart oraz kanapek. Kawiarenka w sali zabaw dla dzieci jest więc wspaniałym punktem na cotygodniowe wypady z koleżankami, którzy posiadają pociechy w zbliżonym wieku. Rodzicielstwo nie oznacza przecież zerwania relacji ze znajomymi, a nawet może je zacieśnić, pozwalając w tym samym czasie maluchom tworzyć więź z dziećmi znajomych ich rodziców.