Usługi

Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

W tym miejscu sprawdzisz, kto oferuje catering na wesela.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzty lub komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, na których bawi się często ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie samodzielnie zaplanować menu, a potem naszykować i dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się duży popyt na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering na wesele?

Urządzanie zabawy weselnej to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na przygotowanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, wybór ozdób sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości trunków i zakąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, że stoliki będą wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy będą apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy na czas będzie donosić gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych managerów, szefów kuchni i kelnerów, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych w plenerze.

Kartę dań przyjęcia weselnego skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi regułami, nie tylko w sferze zabaw dla gości, ale również i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj mają przygotowane wstępnie menu sugerowanych dań głównych, przekąsek i napojów dopasowanych do estetyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Klient może więc samodzielnie przygotować menu z zaproponowanych potraw. Należy jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i często na życzenie klienta decydują się na przyrządzenie indywidualnych kompozycji dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]