Usługi

Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Więcej o cateringu na imprezę.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj popularne ostatnio eventy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale właściwie przez cały rok w rozmaitych punktach w Polsce prowadzone są bankiety, konferencje bądź benefisy. Wszystkie te imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której integralną częścią są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smakowite dania, doświadczona obsługa – o cateringu imprezowy

Wybrałeś już miejsce, w którym wyprawisz piknik lub masz zabukowaną salę bankietową? Świetnie! Teraz trzeba zadbać o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia pysznych gorących posiłków, przekąsek i napojów. Pamiętaj, że w przypadku prestiżowych bankietów nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – odpowiedni rozkład stolików, gustowne dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu na pewno docenią również, jeśli potrawy będą serwować im kompetentni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w modnych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Atutem skorzystania z usługi cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje apetyczne dania, ale też kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Zakąski i potrawy będą dostarczone w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki gości. Podczas ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, które dania, przekąski i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]