Usługi z zakresu finansów

Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Kliknij tu, jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości o Flobo - robocie do obsługi należności.

Właściciele firm cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla największych firm

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla firm usługowych, pensjonatów i biur podróży

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych czy prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]