Szkolnictwo

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku dla dorosłych Kraków? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na tego rodzaju kursy zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]