Szkolnictwo

Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty kursu digital paintingu!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]