Szkolnictwo

Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie kursu modelowania 3D? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich prac tylko w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się w tej chwili ogromnymi wydatkami – można po prostu pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który równocześnie jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Korzystania z każdego programu można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często jest niezwykle frustrujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie osobom, które niedawno odkryli Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego program nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które wymagają poprawy i podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży gier komputerowych, projektowej i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera więc sporo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu hobbyści i artyści, którzy chcą rozwijać swoje obecne umiejętności czy też znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]