Szkolnictwo

Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Oferta kursu rysunku architektonicznego w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – głównie fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]