Hobby, rekreacja, sport Podróżowanie

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Potrzebujesz więcej informacji o wyprawach w góry? Doskonale trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia pewne i solidnie opracowane eskapady pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]