Branża budowlana Usługi

Jakie usługi świadczy architekt?

Uzyskaj poradę od architekta Kraków.

Biuro architektoniczne świadczy szeroki wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a następnie aktywnie pilnuje rozwoju robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz oryginalnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a równocześnie komfortowy? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, biura i apartamenty pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też przygotować plan funkcjonalnych i pojemnych garderób, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]