Branża budowlana

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o domy drewniane projekt, znajdziesz na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowoczesna budowa sprawia, że tego typu domki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale są także wygodne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w miesiącach zimowych? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ludzie chętnie decydują się na zaprojektowanie takich posiadłości, ponieważ posiadają one dużo walorów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem tynków. Specjaliści twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane mają coraz szersze grono zwolenników. To kompozycja nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – organiczne komponenty

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z organicznych materiałów, dzięki czemu są w całości ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest nieznaczna grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym architektom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]